Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu lub łechtaczki, masz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, chcesz zmienić wygląd miejsc intymnych – ginekologia plastyczna proponuje dla szereg propozycji, które w łatwy sposób usuną te problemy i znacząco poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane są w momencie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie całego narządu.
Rezultatem jest polepszenie komfortu funkcjonowania oraz psychologicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć wszystkie problemy, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

szafki na buty

Problematyka mebli jest dziś pociągająca dla wszystkich właścicieli mieszkań, biur ...